Київ, Голосіївський район, Корчувате. Оренда офісу з ремонтом в сучасному бізнес-центрі. 450 кв.м. Краща ціна!  (№ 1476334)

Ціна: 2 650 $ + комунальні

Київ, Голосіївський район, Корчувате. Оренда офісу з ремонтом в сучасному бізнес-центрі. 450 кв.м. Краща ціна! фото 1

Характеристики

Ціна: 2 650 $ + комунальні
Тип: бізнес центр
Площа: 450 м2
Кабінетів: 5
Поверх: 6 / 6
Додатково: кондиціонер, парковка

Адреса: Київ, Голосіївський, Столичное шоссе, 56, м. Видубичі

Сучасний бізнес-центр на Столичному Шосе, поруч з парком 'Диск' та пляжем на Галерній Затоці. Найближча станція метро – Видубичі всього в 5 хвилинах їзди. Напроти офісного центру зупинка громадського транспорту і зручна авто-стоянка.
Окремий офісний блок, розміщений на 6 поверсі, Відкрите планування. Якісний ремонт, встановлені тимчасові перегородки, можлива оренда з меблями. Окремий сан-вузол, зона рецепції, відокремлено 2 кабінети.
Будівля має якісну телефонію та Інтернет (виділений канал), влаштовано мережеве обладнання та працює безперервна система контролю доступу.

Ціноутворення: 150 грн.м2/міс (орендна ставка) з урахуванням ПДВ + комунальні платежі за лічильниками. Коефіцієнт площ загального користування 1.1

Телефонуйте, я відповім на Ваші питання та організую перегляд.

Об'єкт на карті


Всі офісні приміщення від компанії GREENKIEV пропануються без комісії та додаткових витрат для орендаря.

Фахівці компанії пропонують якісний сервіс з підбору офісу в Києві для довгострокової оренди. Ми знайдемо для Вас кращу пропозицію на ринку нерухомості і забезпечимо супровід договору оренди.

Переконайтесь що орендуєте офіс за найкращою ціною. 

 

Замовити зворотній дзвінок